Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Yazlık Ayakkabılar ve Terlikler Polaris Bayan Terlik Modelleri Yazlık Bayan Ayakkabı ve Terlik Modelleri Ziylan grup türkiyenin en büyük ayakkabı firması olmaktadır. Üretin kapasitesinde olduğu
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 11      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yazlık Ayakkabı ve Terlik Modelleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yazlık Ayakkabılar ve Terlikler
  Polaris Bayan Terlik Modelleri
  Yazlık Bayan Ayakkabı ve Terlik Modelleri

  Ziylan grup türkiyenin en büyük ayakkabı firması olmaktadır. Üretin kapasitesinde olduğu kadar satı ve pazarlama konusunda da adını duyurmuş kaliteden ödün vermeyen çok köklü bir firma olmaktadır. Polaris ilk olarak 2001 yılında faaliyete başlamıştır. 2004 yılında ise ayakkabı ve çanta sektörü ile piyasaya damgasını vurmuştur. Son yıllarda Ayakkabı ve terlik modellerinde çok büyük atılım yapan ve kadın erkek bayan çocuk herkese hitap eden ayakkabı ve terlik modelleri imal eden dünyaca ünlü bir marka haline gelmiştir. Artık bir kış mevsimini daha geride bırakmış bulunuyoruz ve baharlık ve yazlık ayakkabılar terlikler geçen yılların ürünlerini geride bırakıp 2018-2018 yıllarına özel en son moda trend yazlık ayakkabı terlik modelleri şimdiden ayakkabı mağazalarında vitrinlerde yerini almış durumda. Polaris markasının ortabetik ayakkabı modelleri sayesinde olgun yaşlarda kişiler tarafından kesinlikle tercih edilen bir marka olmaktadır. Çünkü belli yaşlardaki bayanların daha rahat ayakkabılar kullanmaları gerekmektedir. Çünkü ayaklarının rahatlığı onlar için çok önemli olmaktadır. Genellikle düztabanlı kullanılan ve ortabetik ayakkabılar kesinlikle yeni modelleri ilede damgasını vurmaktadır. Polaris ayakkabıları çok sağlam ve kaliteli tasarımlardır. Bir çok yerde bayiliği bulunan çok tanınmış bir marka olmaktadır. Tabiî ki dışarıda rhat olduğumuz kadar evlerde yada yaz aylarında da rahat olmalıyız. Polaris terlik modelleri sayesinde yaz aylarında rahat rahat istediğimiz kadar ayaklarımız nefes alarak kullanacağız. Sizler için paylaştığımız polaris terlik modellerini inceleyip yaza hazırlıklı girmenizi öneririm.

  Polaris 2018 yaz seoznunda farklı modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Yukarıda tasarımları yaz aylarında rahatlıkla her kıyafetin altın atercih edebilirsiniz. Genellikle yaz ayınd aparmak arası terlikle çoğunlukla tercih edilen tasarımlar olmaktadır.


  Parmak arası polaris terlikler çeşitli ve renkli modeller ile yaz aylarından çok rahatlıkla kullanacağınız modern tasarılar olmaktadır. Parmak arası olup içindeki çizim ile ayakkabı modelini andıran terlik modeli çok farklı bir tasarım olmaktadır.


  Polarıs ortabetik ayakkabı modelleri olgun bayanların çok fazla tercihi arasında yer almaktadır. Siyah polaris terlik ve ayakkabı modelleri yaz aylarında kesinlikle çok rahat geçireceğinizin habercisi olmaktadır.


  Kahverengi olan bu model. Polaris markasının farklı bir tasarım olmaktadır. Üst bölümü tahta gibi duran bu tasarım yaz ayında her kıyafet ile tercih edilen bir model olmaktadır. Az tuğu ile de çoğu bayanın rahat edeceği türden olmaktadır.


  Polaris markasının pembe terlik modelinin üst bölümündeki bej rengindeki çiçek şeklindeki detayı ile tamamlanmış çok modern bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Hafif topuk ile çoğu bayan tarafından tercih edilen bir tasarım olmaktadır.


  Polaris terlikleri sadece dışarıda tercih edilen bir model değildir bu tasarımı kesinlikle bayanlar ev oturmalarında da rahatlıkla kullanacakları bir model olmaktadır. Siyah ve bej renginin uyumunu görmekteyiz.


  Polaris markasının siyah ortabetik ayakkabı modeli ile karşılaşmaktayız. Çoğu olgun yaşlardaki bayanlar tarafından tercih edilen modern bir tasarım olmaktadır. Ayaklaırnı rahat edecekleri çok modern tasarımlar olmaktadır.


  Polaris markası burnu kapalı olan bir tasarımı olmaktadır. Bu model hastanelerde doktorlar veya hemşireler tarafından tercih edilen tasarımlar olmaktadır. Rahat rahat kullanılan ve çok fazla tercih edilen bir model olmaktadır.


  Polaris terlik modellerinden siyah bir tasarım sunmaktayız. Siyah olan bu model deri ile tasarlanmış olmaktadır. İnce bantlar ile tasarlanmış modern bir tasarım olmaktadır. Küçük topuk modeli sayesinde rahatlığımızı ifade etmektedir.


  Kırmızı olan polaris terlik modeli tabanın yüksek olması ile de modern duran bir tasarım olmaktadır. Beyaz dikişleri ile de hoş durmaktadır. Terlik modelindeki üst taraftaki delikli çiçek deseni ile de güzel duran bir model olmaktadır.


  Siyah parmak arası terlik modelleri yaz aylarında çok tercih edilen tasarımlar olmaktadır. Üzerindeki beyaz taş detayları ile de tamamlanan modern bir tasarım olmaktadır. Sünger taban sayesinde ayaklarınızı rahat olacağı bir model olmaktadır.


  Polaris ortabetik terlik modelleri sayesinde siyah küçük tabanı ile güzel duran bir model olmaktadır. Olgun bayanların rahatlıkla kullanacakları modern bir tasarım olmaktadır. Bej rengindeki terlik modelleri yaz aylarında rahat olmamızı sağlayacak tasarımlardır.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 dolgu topuk ayakkabı modası - yazlık dolgu topuklu ayakkabı modelleri
 3. 2018 Twigy baloncuklu terlik modelleri - bayan terlik modelleri
 4. 2018 yazlık ayakkabı modelleri, renk renk havalı yazlık ayakkabıler, yaz ayakkabıları, bu
 5. Miu Miu'nun yeni sezon ayakkabıları, Miu Miu yazlık ayakkabı modelleri, Miu Miu markalı ay
 6. Abiye Ayakkabı ve Terlik Modelleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri