Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Dizüstü çizme nasıl giyilir? Bu kışın gözdelerinden , seksi ve eğlenceli dizüstü çizmeler , doğru şekilde giyildiklerinde harikalar yaratırken , yanlış şekilde giyildiklerinde ise dış

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dizüstü çizme nasıl giyilir?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dizüstü çizme nasıl giyilir?

  Bu kışın gözdelerinden, seksi ve eğlenceli dizüstü çizmeler, doğru şekilde giyildiklerinde harikalar yaratırken, yanlış şekilde giyildiklerinde ise dış görünüşümüzü tamamen altüst edebilirler.


  Bu çizmeler siluetinizi parçalara bölerek oldukça kısa boylu görünmenize sebep olabilir oysa asıl amaç ince-uzun bir görünüm elde etmektir.

  Böyle bir görünüm için bacak boyunuzu uzun gösterecek yollara başvurmanız gerekir. Bunun için taytların ve skinny jeanlerin renklerinin denk olmasına dikkat ederseniz, bacaklarda renk farkından oluşan kesik görüntüler oluşmaz, bacaklarınızda bütünlüğü sağlarsınız. Boyunuza göre düz, kalın ve dolgu topukları tercih etmelisiniz. İnce çok yüksek topuklu ve sivri burunlu bir seçim, tüm çabalarınıza rağmen sizi rüküş bir hale sokabilir.

  Üstünüze giyeceğiniz bir tunik ya da uzunca boyfriend ceket, üst kısmınızın görüntü bütünlüğünü sağlar. Giyeceğiniz hareketli çizgileri olan bir etek, hemen görüntünüzün bütünlüğünü parçalara ayırır. Kontrast renkler seçmek yerine aynı renk tonlarını ya da süet, triko gibi farklı dokuları kullanabilirsiniz. Mini etekle giymek istediğinizde, eteğinizn kısalığı çok önemli; eteğiniz kısaldıkça daha düz topuklu modelleri tercih edin. Bu çizmeler klasikten çok uzak olmakla beraber, modanın seksi ve eğlenceli tarafındadırlar ancak doğru giyildiklerinde…  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Namazda nasıl elbise giyilir
 3. ihram nasıl giyilir video
 4. Fuşya Elbise Nasıl Giyilir? 2018 modasının sevilen renklerinden fuşya hangi renklerle bir
 5. 2018 Çizme Modelleri, Son Moda Çizmeler, Çizme Şıklığı, Şık Çizmeler, Yeni Çizme Modelleri
 6. Dizüstü Çizme Modelleri - Yeni Sezon Çizme Modelleri - 2018 Çizme Modelleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri