Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Utangaç erkekler buraya , kadın larla konuşmanın yolları , Kadın lardan çekinen utanan erkekler , cesareti olmayan erkekler Utangaç erkekler bu konu tam size göre;
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Utangaç erkekler buraya, kadınlarla konuşmanın yolları, Kadınlardan çekinen utanan erkekler, cesareti olmayan erkekler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Utangaç erkekler buraya, kadınlarla konuşmanın yolları, Kadınlardan çekinen utanan erkekler, cesareti olmayan erkekler

  Utangaç erkekler bu konu tam size göre; bu utangaçlığı içinizden atacak ve aşağıda verdiğimiz bilgileri okuyarak nihayi sonuca ulaşmış olacaksınız.

  İşin cılkını çıkarmayınKadına karşı ne çok ilgisiz davranın, ne de onun ağzının içine düşün. Dengeli ilgi anahtar sözcüğünüz olmalı.

  Olduğunuz gibi görünün Kendinizi övmeyin, göklere çıkarmaya falan kalkışmayın. Kendinizle dalga geçin, ama sakın aşağılık kompleksinden muzdarip zavallı bir erkek portesi çizmeyin. Genç kızlar sorunlu erkekleri sever içlerindeki annelik duygusu harekete geçer. Ama olgun bir kadına takılıyorsanız sorunlarınız hiç bir işe yaramaz, çünkü olgun kadınlar büyük olasılıkla genç kızken sorunlu bir erkek uğruna sürünmüş ve artık uslanmışlardır.

  Kadının yaşına göre taktik geliştirin 20 yaşındaki bir pilice uzun ilişkilere bayıldığınızı söyleyebilrisiniz, bu sözü 25-30 yaşlarındaki bir kadına söylediğinizde alay konusu olursunuz, çünkü 25 yaşını geçen çoğu kadın, artık erkeklerin “shatun götürmek” için kullandığı kalıpları iyi öğrenmiştir.

  Erkeksi görünün, ama durumu abartmayın Karate, boks ya da ağırlık kaldırma gibi sporlar yapıyor musunuz? Konuşurken bunlardan mutlaka söz edin. Ama sakın kendinizi kaybetmeyin. Gizemli olun dediysek ipin ucunu kaçırmayın. Aşırı ketum davranırsanız işler aleyhinize döner. Eğer kocaman bir eviniz ya da harika bir otomobiliniz varsa bunlardan da söz edin ama asla cüzdanınızı hatunun gözüne sokarak “ferrari ile gezelim mi yavrum” demeyin.
  Macerayı sevin Muahsebeci olabilirsiniz ama kaya tırmanışı yada yamaç paraşütü gibi heyecanlı hobilere vakit ayırabilirsiniz. Gezmek de size puan kazandırır, çünkü kadınlar egzotik ve ilginç zevkleri olan erkeklere bayılır.
  Güncel olaylardan söz edin O sırada gündemde olan şeyler hakkında fikrini sorun. Böylece moron olmadığınızı, çevrenizle ilgilendiğinizi ve onun fikrine değer verdiğinizi göstermiş olursunuz.

  Ona kendisi ile ilgili sorular sorun Kadınlar konuşmanın yanı sıra dinlemeyi de bilen erkeklerden hoşlanır
  Müzik hakkında konuşun Kadınların hele de genç kızların en çok sevdiği zararsız konulardan biri müziktir. Ona en çok sevdiği şarkıcının adını sorun, sonra da nazik bir şekilde alaya alın kadınlar hafif alaydan hoşlanır.

  Sinema hakkında konuşun Hatun size “… filme gitmek istiyordum, bir türlü fırsat olmadı” diyene kadar bekleyin ve sonra atağa kalkın.

  Hayvanlardan söz edin “Bilmemnerde oturuyorum köpeğimi de oradaki parkta gezdiriyorum” deyin. Büyük olasılıkla “köpeğin mi var , cinsi ne?” sorusuyla karşılaşacaksınız. Tam isabet! Köpekle başlayıp konuşmayı istediğiniz yöne çekebilirsiniz. Bir çok kadın kedilere bayılır ve erkeklerin büyük bir bölümü de kedileri sevmez. Yani eğer kedileri seviyorsanız zaten 1-0 öne geçmiş sayılırsınız.
  Ona ne söyleyebilirsiniz?
  Üzerindeki elbise çok güzel sana çok yakışmış
  Çok ilginç ve değişik bir kızsın sen (bütün kadınlar özel olduklarına ve diğer kadınlara benzemediklerine inanmak ister)
  Kaç yaşındasın? (tahmininizden 8 yaş daha aşağı söyleyin. Tabi eğer hatun 18 yaşında değilse)
  Çok güzel gülüyorsun
  Gözlerin çok güzel
  Yaşına göre çok olgun davranıyorsun (bu sözü 18-21 yaş arasındaki kızlara söyleyin)
  Sözünü kesip ona iltifat edin Kadınların gönlünü fethetmekte kullanabileceğiniz eski bir numara da o birşey anlatırken sözünü kesip ona iltifat etmektir.
  Ona ne söylememelisiniz?

  Çok güzel bir vücudun var. (genellikle kadının aklı ve yüzüyle ilgili iltifat edin ve dördüncü buluşmadan önce bedeninden söz etmeyin.)
  alıntı

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Erkekler Güzel Kadınlardan Korkar Mı
 3. Erkekler evlilikten neler bekler, Erkeklerin Evlilik Beklentileri, erkekler Kadınlardan Ne
 4. Erkeklerde Depresyon Belirtileri, Erkekler Depresyona Kadınlardan daha çok yakalanıyor, er
 5. Bakımlı Erkekler,erkekler Eşleriyle Kalıcı Makyaj Yaptırıyor
 6. Bekar Erkekler Buraya
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri