Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Türk erkeğinin en büyük derdi kel kalmak Biomeen'in yaptığı araştırmaya göre Türk erkeklerinin en çok saçlarının dökülmesinden endişe d uydu kları ortaya çıktı. Saç dökülmesini

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Türk erkeğinin en büyük derdi kel kalmak

  Sponsorlu Bağlantılar
  Türk erkeğinin en büyük derdi kel kalmak

  Biomeen'in yaptığı araştırmaya göre Türk erkeklerinin en çok saçlarının dökülmesinden endişe duydukları ortaya çıktı.  Saç dökülmesini engelleyen Biomeen şampuan için yapılan bir araştırma Türk erkekleri için en önemli endişe kaynağının saç dökülmesi olduğunu ortaya koydu. Biomeen için yapılan araştırmada, her 10 erkekten 7’si saç dökülmesini en önemli sorun olarak nitelendirdi. Evli çiftlerin de katıldığı araştırmada her 10 kadından yedi tanesinin eşinin saç dökülmesinden rahatsızlık duyduğu ve çözüm arayışına girdiği ortaya çıktı.

  Her ne kadar eşler çözüm arayışına girse de Türk erkeklerinin yüzde 8.3’ünün hiçbir bakım ürünü kullanmadığı da Biomeen’in araştırmasında yer alan çarpıcı bir sonuç olarak dikkat çekiyor.

  Erkeklerin saç dökülmesini tedavi etmede en çok şampuan kullanımını tercih ettiklerini belirten B’IOTA Market Kanalı Pazarlama Direktörü Zeynep Işın, Biomeen’i bu ihtiyaca cevap verebilmek için ürettiklerini vurguladı. Saçla bir diğer önemli noktanın kepek problemi olduğunu ifade eden Zeynep Işın, “Ancak, son yıllarda dökülme sorunu kepeğin önüne geçti. Biz de Biomeen’i şampuan serisi içerisinde bir çeşidi her iki soruna da çözüm olabilecek şekilde geliştirip, pazara sunduk” diye konuştu.

  Nielsen verilerine göre Türkiye’de 9. ayın sonunda şampuan pazarının 76 milyon adete 412 milyon TL’ye ulaştığını belirten Zeynep Işın, saç dökülmesine yönelik şampuan kullanımının ise %10 seviyesinde olduğunu söyledi.

  Türk erkeklerinin yüzde 8.3’ünün hiçbir şekilde bakım ürünü kullanmamasının çok yüksek bir rakam olduğunu vurgulayan Zeynep Işın Biomeen’in de aralarında bulunduğu soruna yönelik bakım şampuanlarının kullanımının önümüzdeki dönemde giderek artacağını ifade etti. Zeynep Işın,bu artışı destekleyecek en büyük etkenin ise araştırmada ortaya çıkan “Eşlerin rahatsızlık duyarak, ürün önerilerinde bulunması” olduğunu söyledi

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Türk Erkeğinin En Belirgin Özelliği Nedir?
 3. Dünyanın En Büyük Camileri - En Büyük 10 Cami - En Büyük Camiler Hangileridir - En Büyük C
 4. Bozkurtun Türk Tarihindeki Yeri, Türk kültüründe Bozkurt'un manası, Büyük Türkçülük Ülküsü
 5. Annem Derdi Ki - Alev Taşkent Belgin
 6. Bir gerçek aşk hikayesi derdi olan neylesin
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri