Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

mide mikrobuna bitkisel çözüm nedir? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Mide mikrobunun bitkisel tedavisi Bebeklerde isilik nasıl geçer, isiliğe ne iyi gelir, isilik bitkisel çözüm,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 24      

 1. sude sultan
  Sponsorlu Bağlantılar


  Mide Mikrobuna Bitkisel Çözüm Nedir?

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Mide mikrobuna bitkisel çözüm nedir

  Mide Ağrısına Mikrobuna ve Ülsere Bitkisel Çözüm İbrahim Saraçoğlu Gastrit Ülser Bitkilerle Tedavi
  Midedeki mikroplar arasında özellikle de ”helicobacter pylori” türü bakteri taşıyanlarda ülser ve gastrit görülme riski oldulça yüksektir. Bu yazımızda hem Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından bitkisel kürler ile ülsere ve gastite çözüm önerileri sunacağız hem de gastritin ve ülserin nedenleri ile ilaç tedavisi hakkında bilgiler vereceğiz

  Ülser ve Gastrit Nedir Kimlerde Görülür?

  Stres, heyecan, aşırı duygusallık, üzüntü ve beslenme kökenli ishal şikayetleriniz varsa, Chron ve ülseratif kolite bağlı ağrılı ve kanamalı ishalleriniz, alevlenme dönemlerinde vücut ateşinin de yükseldiği şikayetler yaşayanlar için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu etkili olduğunu iddia ettiği kuru karanfil kürünü denemelisiniz.

  Saraçoğlu kürü için kullanılacak kuru karanfillerin raf ömrünün bir yılı geçmemesi gerektiğini vurgulayarak kürün uygulanışını şu şekilde öneriyor:
  Sabah kahvaltısından bir saat sonra yedi sekiz adet karanfil çiğnemeden bir iki yudum oda sıcaklığındaki su ile yutulur. Aynı gün akşam yemeğinden iki saat önce yedi sekiz adet karanfil bir iki yudum suyla çiğnemeden yutulur. Ilık veya sıcak su ile içmeyiniz. Bu şekilde yedi gün uygulanır.
  Karanfilleri ikiye bölüp yutabilirsiniz ama ezmeyin.
  Chron ve ülseratif kolit hastaları ise;

  Sabah kahvaltısından onbeş – yirmi dak. önce sekiz dokuz adet karanfil çiğnemeden bir iki yudum oda sıcaklığındaki su ile yutulur. Öğlen yemekten iki saat sonra sekiz dokuz adet karanfil yutulur. Ilık veya sıcak su ile kullanmamalılar. Kür yedi gün uygulanır. İlk yedi gün içerisinde eğer dışkılama sayısında azalma olmazsa küre devam edilmez.

  Ülser ve Gastrite Ne İyi Gelir-Gastrit Ülser İçin Bitkisel Kür

  İBRAHİM SARAÇOĞLU ÜLSER İÇİN KARNABAHAR KÜRÜ

  İbrahim Saraçoğlu mide ülser ve gastirit sorunu olanlar için şifalı bitkilerle hazırladığı kürlerini bizlerle paylaşmaya devam ediyor.
  Mide ülser ve gastirit için karnabahar kürü :Hafta 3 kez bir porsiyon çok az su ile az haşlanmış karnabahar yemeliyiz.
  Karnabaharı haşladığımız kalan suyunu da içerek tüketiniz. Bu kürü uygularken çok az miktarda (porsiyon başına en fazla bir tatlı kaşığı) sıvı yağ kullanabilirsiniz.Bu kürü rahatsızlığınız bitene kadar uygulayınız.
  saracoglu.at

  Ülserin Nedenleri Nelerdir-Gastrit belirtileri Nasıl Ortaya Çıkar-Ülser Tedavisi ve Gastrite iyi Gelen Bitkiler

  Toplumun yüzde 10′unda görülen ülser hastalığının nedeni bulunduğu gibi artık çaresi de biliniyor. Ülsere neden olduğu söylenen stres, sinir, alkol, çay ve kahve beraat etti.
  Mide ağrılarından şikayet eden birçok kişinin hastalığı ülserdir. Genellikle stres ve sıkıntı dönemlerinde ortaya çıkan ülser, kişiye dayanılmaz ağrılar çektirir. Hatta insanı gece tatlı uykusundan bile uyandıracak kadar ağrı çekmesine neden olan bu hastalığa stres, skıntı, alkol, sigara, aşırı kahve ve çay içmenin yol açtığına inanılmaktaydı.
  Yapılan araştırmalara göre bunlar ülserin nedeni değil. Ama ülsere yatkın kişilerde tetikleyici bir neden olabileceği de tartışılıyor.
  “İçki, sigara, alkol ve stres değilse nedir bu ülserin nedeni” diye merak ediyorsanız işte size nedenleri ve sonuçlarıyla ülser hastalığı…
  Erkeklerde görülüyor
  “Peptik ülser” adı verilen bu mide hastalığı, süregelen ve tekrarlayıcı bir hastalık. Peptik ülser mide bağırsak kanalından asit-pepsin içeren mide suyu ile temasa gelen herhangi bir yerde ortaya çıkan bir yara.
  Neredeyse insanlık tarihi kadar eski bir hastalık olduğu sanılan peptik ülser, sanayi devrimi ile birlikte artış gösteriyor ve bu artış 1960′lı yıllara kadar devam ediyor. 70′li yıllardan sonra bir azalma gösteren ülser hastalığı bu nedenle medeniyet hastalığı olarak kabul ediliyor.
  Toplumun yüzde onunda görülen ülser, çocuklarda çok az görülüyor. Daha çok gençlerin, orta yaşlıların ve yaşlıların hastalığı olarak kabul ediliyor. Fakat genellikle erkeklerde görülüyor, bunun nedeni ise kadın hormonlarının koruyucu etkisi…

  Ülser masum değil
  Peptik ülser hastalığı iyilik-kötülük periyodları ile seyreden kronik bir hastalık. Bu hastalık insanın yakasına bir kere yapıştı mı yaşam boyu bırakmıyor.

  Ülser hastalığı genellikle kendini mide bölgesinde ortaya çıkan ağırı ile ele veriyor.
  Ağrılı devre bir süre devam edyor sonra ağırısız birkaç hafta veya birkaç aylık bir devre başlıyor. Günün birinde ağrı tekrar ortaya çıkyor. Hastalarda, genellikle görülen açlık ağrılarının yanı sıra uykudan uyandıran gece ağrıları da görülebiliyor.

  Ülser masum bir hastalık gibi görünse de, hiç de böyle bir hastalık değil.
  Özellikle kanama ve delinme gibi durumlarda yaşlılarda ölüme bile yol açabiliyor. Bu durum 75 yaşın üstünde ortaya çıkarsa iki hastadan birinde ölüme neden oluyor.

  Ülserin Nedenleri Nelerdir-Gastritin Sebepleri?

  Bilimadamlarına göre peptik ülser hastalığının başlıca iki nedeni bulunuyor. Birincisi ”helicobacter pylori” “Hp” isimli bir bakteri, ikincisi de “Anti-Romatizmal” ilaçlar.
  Helikobakter Piloriisimli bu bakteri ile tanışan insanların genellikle tümünde gastritis-mide iltihabı gelişiyor. Bu bakteriyi taşıyanların yüzde 17′sinde peptik ülser gelişme riski bulunuyor. Ayrıca yine bu bakteriyi taşıyanların yüzde 1-3′ünde mide kanseri gelişme riski bulunuyor.
  “Bu bakteri nasıl bulaşıyor” diye bir soru aklanıza gelmiş olabilir; fakat bu kesin olarak bilinmiyor. Ama bulaşma risk grupları ise şunlar:
  Fakir bir ülkede doğmak, kötü-sosyo ekonomik koşullar, kalabalık aile ve ortamı, sağlıksız koşullarda yaşamak, su ve yiyeceklerin temiz olmaması, ailede başka çocukların olmaması, anne-babanın bu bakteriyi taşıması, bu bakterinin bulunduğu hastalarda kullanılan endoskopların yeterli temizlik yapılmadan kullanılması.

  Çaresi var

  Kan ve tükürük testleriyle saptanan Hp isimli bakteriyi, günümüzde tamamen ortadan kaldıracak bir ilaç bulunmuyor. Fakat piyasada bulunan bu bakteriye karşı etkili ilaçlardan üçlü bir kombinasyon yapılır ve uygun süre kullanılırsa yüzde 90′ın üzerinde bir başarı ile bakteri ortadan kaldırılabiliyor. Bakteri ortadan kaldırıldıktan sonra yetişkinlerin bu bakteriyi tekrar taşıma riski bulunmuyor. midedeki mikroplara neler iyi gelir. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 4. dondu celik

  Slm mide agrisiyla doktora gittim test yaptirdim mikrop asid vardediler 3.lu tedavi verdiler bunun disida bir skintim yok ne olabilir merak ediyorum.fransadan yaziyorum lutfen acil cevap bekliyoru tsk ler


 5. Misafir Üye

  Mrb ben ankaradan yaş 22 yaklaşık 2 ay önce doktora gittim endoskopi sonucumide mikrobu çıktı 3 lü antibiyotik kullandım ve 2 aydır mide koruyucu kullanıyorum çok zayıfim kilo almak istiyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz


 6. Misafir Üye

  Mrb.bende 15 gün önce endoskopi oldum ve sonuç gastrit helikobakteri çıktı 3 lu antibiyotik tedaviye başladım ama iştahsızlık ve biraz ağrı başladı şuanda ne asamadayim acaba tedavi cevap vermiyormu ?


 7. Misafir Üye

  Merhaba midemde endoskopi sonucunda mikrop olduğu tespit edildi ilaç kullanıyorum,ancak bitkisel tedavilerle devam etmek istiyorum yardımcı olurmusunuz


 8. Misafir Üye

  Merhabalar hp pozitif çıktı antibiyotik tedavisi gördüm ama fayda göremedim. Bitkisel Tedavi görmek istiyorum kesin çözüm için ne onerirsiniz lütfen yardımlarınızı bekliyorum


 9. Misafir Üye

  merhaba ben de aynı durumdan muzdaribim tedavi sürciniz nasıl ilerliyor


 10. Misafir Üye

  nefesim kokuyor çok ilaç kullandım geçmiyor ne olur yardım edin dış ve KBB ilgili sorun değil şimdiden teşekkürler


 11. misafir üye

  merhaba ben bugün doktora gittim iştahsızlıktan dolayı doktorum yapmış oldu tahliller sonucundan miydemde mikrop var dedi fakat bebek emzirdiğim için ilaç yazmadı rica etsem bana yardımcı olurmusunuzzz bildiniz doğal kür varmı acill yardım edinn


 12. Misafir Üye

  karnıbahar kürü ibrahim saraçoğlu


 13. Kadir Onay

  Erzurum Ziraat mezunu
  33 yıldır Doğal Ürünler ve Apiterapi ile uğraşıyorum.
  Yaptığım Apiterapi karışımlarla (Organik sertifikalı bal,polen,propolis,arı sütü.) tıbbın tüm imkanlarını tüketen yüzlerce ülser,gastrit,reflü,hemeroid hastalarının kalıcı olarak iyileştiklerine bizzat şahit oldum,bu hastalıkların pençesinde kıvranan hastalrın böyle etkin ve kalıcı tedavi yönteminin varlığından haberdar olmalarını istedim.Sözkonusu rahatsızlıklarda Apiterapi karışım gezegenimizdeki en yanetkisiz kesin tedavi yöntemidir.Bal ve polen genel özellikleri,arı sütü hücre yenileyici propoliste güçlü antibiyotik,antimikrobiyel etkileri ile bu hastalıklarda güvenli ve etkili sonuç sağlamaktadır..4 yıl süren çalışmalarım
  neticesinde Propolisi alkol dışında
  doğal olarak eriyik haline getirmeyi başardım,şu anda bu ürün itü de laboratuvar testlerine tabi tutulmakta, üretim izni,
  patent,isim tescili gibi konularla uğraşıyorum,Herkese geçmiş
  olsun.Acil ihtiyaç duyanlara yardımcı olabilirim…


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri