Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Deri Koltuk , Deri Koltukların Bakımı Deri Koltuk Deri Koltukların Bakımı Deri mobilyaların bakımı iyi yapıldığı sürece yıllarca değerini kaybetmez , eskimez. Deri mobilyaların uzun

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Deri Koltuk, Deri Koltukların Bakımı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Deri Koltuk, Deri Koltukların Bakımı
  Deri Koltuk
  Deri Koltukların Bakımı  Deri mobilyaların bakımı iyi yapıldığı sürece yıllarca değerini kaybetmez, eskimez. Deri mobilyaların uzun süre canlılıklarını ve parlaklıklarını koruyabilmek için ayda bir bakım yapın.

  Öncelikle deri eşyalarınızı direkt güneş ışığından koruyun. Kalorifer ve deri eşyalarınız arasında en az 30cm. mesafe olmalı.

  Isıyla yakın temas halinde; deri fazla nem kaybeder ve dolayısıyla deride kuruluk, çatlak veya sertleşmeler meydana gelebilir.

  Temizlik yaparken bunlara dikkat edin

  Deri eşyalarınızda leke oluşmuşsa, onları ılık nemli bir bezle silin. Deri mobilya satan mağazalarda kolaylıkla bulabileceğiniz deri bakım setleri vardır. Bu bakım setleri üç ayda bir kullanıldığında deri daha uzun ömürlü olur. Cilası yapılan deri eşyanızı bakımın ardından yumuşak bir bezle silin. Cilt türleri gibi deri eşyalarında derileri arasında farklılıklar vardır.

  Bakım setini alırken bunu göz önünde bulundurup mobilyacınızdan bilgi edinmelisiniz. Temizlik esnasında deri eşyalarınıza elektrik süpürgesi, sert fırça gibi tahrip edici malzemeler ve kesinlikle deterjan veya solvent bazlı alkol içeren temizlik malzemeleri kullanmayın. Deri kaplı yüzey ıslanmış ise kurumasının uzun sürede ve oda sıcaklığında olması gerekmektedir. Bu şekilde derideki nem kaybı ve sertleşme önlenmiş olur.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Deri Koltukların Bakımı
 3. İlkbahara Özel Deri Çeketler, Deri Çektlerde Şık Modeller, İnce Bahar Deri Çeketleri
 4. Deri Koltuklar Nasıl Temizlenir, Deri Koltukların Bakımı, Deri Koltuklarınızı Temizlerken
 5. Deri Eldivenler Hep Moda, şık Deri Eldiven Modelleri, Bayanların Ellerine özel deri eldive
 6. Deri Koltuklar Nasıl Temizlenir?, Deri Koltukların Bakımı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri