Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Türk Telekom , Otomatik Sayaç Okuma Sistem i Satın Alacak Türk Telekom , merkez binalarının mevcut elektronik ve kombi tipi elektrik sayaçlarının uzaktan okunması ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Türk Telekom, Otomatik Sayaç Okuma Sistemi Satın Alacak

  Sponsorlu Bağlantılar
  Türk Telekom, Otomatik Sayaç Okuma Sistemi Satın Alacak  Türk Telekom, merkez binalarının mevcut elektronik ve kombi tipi elektrik sayaçlarının uzaktan okunması, okunamayan sayaçların uygun özellikteki dijital sayaçlarla değiştirilmesini ve uzaktan erişim için gerekli olan her türlü altyapının hazırlanması için 2 Mart günü saat 10.00'da ihale gerçekleştirecek.
  Türk Telekom'un sayaç aboneliği altyapı hazırlığıyla ilgili ilanı Resmi Gazete'de yay...

  Türk Telekom, merkez binalarının mevcut elektronik ve kombi tipi elektrik sayaçlarının uzaktan okunması, okunamayan sayaçların uygun özellikteki dijital sayaçlarla değiştirilmesini ve uzaktan erişim için gerekli olan her türlü altyapının hazırlanması için 2 Mart günü saat 10.00'da ihale gerçekleştirecek.


  Türk Telekom'un sayaç aboneliği altyapı hazırlığıyla ilgili ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Merkez binalarının sayaç aboneliğindeki mevcut elektronik ve kombi tipi elektrik sayaçlarının uzaktan okunması, okunamayan sayaçların uygun özellikteki dijital sayaçlarla değiştirilmesini ve uzaktan erişim için gerekli olan her türlü alt yapının hazırlanması için ihaleye çıkacak olan Türk Telekom, ihaleyi 2 Mart günü saat 10.00'da gerçekleştirecek. İlana göre, ihale dökümanı Kdv Dahil 250 TL karşılığında temin edilebilecek. Geçici teminat mektubu, teklif bedelinin en az yüzde 3'ü oranında olacak. Şirkette görev yaptıkları sürece, Yönetim, İcra ve Denetim Kurulu Üyeleri ile şirketin diğer tüm çalışanları ihaleye katılamayacak.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Günlük Hayatımızda Çeşitli Ürünler Satın Alırız Satın Aldığınız Ürünleri İnceleyiniz, Heps
 3. Otomatik Milyoner Kitap Özet - David Bach Kitapları - Otomatik Milyoner Kitap Tanıtım
 4. Türk Telekom 3 TL'ye Internet Hizmeti Verecek
 5. Türk Telekom Ev Telefonundan Bedava Konuşma Kampanyası
 6. Özel Numaralar - Türk Telekom
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri