Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Akşam Evden Cebi Aramak Cepten Cebi Aramaktan Daha Ucuz Oluyor Türk Telekom , 14 Şubat’ta başlayacağı Şubat Kampanyası ile cep telefon larını ucuza arama imkanı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Akşam Evden Cebi Aramak Cepten Cebi Aramaktan Daha Ucuz Oluyor

  Sponsorlu Bağlantılar
  Akşam Evden Cebi Aramak Cepten Cebi Aramaktan Daha Ucuz Oluyor  Türk Telekom, 14 Şubat’ta başlayacağı Şubat Kampanyası ile cep telefonlarını ucuza arama imkanı sağlıyor. Kampanya kapsamında Türk Telekom hatlarından akşam 19.00 sabah 07.00 saatleri arasında GSM yönüne yapılan tüm aramalar için operatör ayrımı yapmadan aramanın dakikası 6,5 kuruş olarak ücretlendiriliyor. Böylece herhangi bir paket ücret ve bedeli olmadan tek arama bazında evden cebi aramak cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor.

  Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerinin hayatına değer katan kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Türk Telekom, 14 Şubat 2018 tarihinde başlayacak olan Şubat Kampanyası ile sabit hatlardan GSM yönüne arama yapmanın en ucuz yolunu sunuyor. Cepten cebi aramaktan bile daha ucuza görüşme imkanı sağlayan kampanya kapsamında akşam 19.00 sabah 07.00 saatleri arasında GSM yönüne yapılacak olan aramaların dakikası sadece 6.5 kuruş olarak ücretlendiriyor. Şubat Kampanyası, 1 Mart 2018 tarihine kadar geçerli olacak.

  Şubat Kampanyası’na ilişkin görüşlerini dile getiren Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, bedava dakikalar sunan kampanyalar gibi kampanyalarla müşteri ihtiyaçlarına odaklanan uygulamalara ağırlık verdiklerini, Şubat Kampanyası’nın da bu uygulamaların son örneği olduğunu söyledi. Demircan, “Bu kampanya ile toplam iletişim harcamalarında tasarruf imkanı getiriyoruz. GSM operatörlerinin paket bedellerini ödemek zorunda kalmadan tüm aile bireyleri ev telefonundan cep telefonlarını ucuza arayabilecekler. Her aile bireyinin cep telefonu faturasını göze aldığınızda aile bireylerinin cebinden önemli miktarda bedeller ödeniyor. Ev telefonu ise tüm aile tarafından kullanılabiliyor. Üstelik tek arama bazında baktığınız zaman cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor” dedi. Demircan, müşteriye değer katan benzer kampanyalara devam edeceklerini kaydetti.

  Tüm bireysel müşterilerin faydalanabilecekleri ve iki hafta boyunca devam edecek olan kampanya için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmiyor.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Asya'da Daha Ucuz Olan Ticaret Ürünlerinin Avrupa'ya Ulaştığında Pahalı Olmasını Nasıl Açı
 3. Asya'da Daha Ucuz Olan Ticaret Ürünleri Avrupa'ya Ulaştığında Neden Pahalı Olur
 4. cepten faceye ücretsiz giriş cepten faceye girmek nasıl girilir
 5. Sütü daha az tüketen çocuklar diğerlerine göre daha kısa oluyor...
 6. İsrail'in Şifresi - Hakan Yılmaz Çebi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri