Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Wirofon iPASS İşbirliği ile Uzaklar Daha Yakın! Şimdi Türk Telekom Wirofon aboneleri iPass işbirliği ile yurtdışında 100.000’den fazla noktada sınırsız internet erişim hizmetinden yararlanıyor. Türk

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Wirofon iPASS İşbirliği ile Uzaklar Daha Yakın!

  Sponsorlu Bağlantılar
  Wirofon iPASS İşbirliği ile Uzaklar Daha Yakın!
  Şimdi Türk Telekom Wirofon aboneleri iPass işbirliği ile yurtdışında 100.000’den fazla noktada sınırsız internet erişim hizmetinden yararlanıyor.

  Türk Telekom, Wirofon kullanıcılarına dünyanın dört bir yanındaki iPass noktalarından süratli, kesintisiz ve kolayca arama imkanı sunuyor. Wirofon aboneleri küresel kablosuz internet erişimi sağlayan iPass ile yapılan işbirliği sayesinde, aralarında 450’den fazla havaalanı ve 24 binin üzerinde otel ve kongre merkezi de bulunan 100 bini aşkın noktadan ücretsiz faydalanıyor. Üstelik yurt dışında internet keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz Wirofon iPass işbirliği ile aldığınız internet erişimi 30 Nisan 2018 tarihine kadar ücretsiz. iPass ağından yararlanmak için ise Wirofon aboneliği ile birlikte gönderilen iPASS kullanıcı adı ve şifreyi girmek yeterli.

  Wirofon internet erişimi için herhangi bir ücret gerektirmeyen iPass hizmeti, 30 Nisan 2018 tarihine kadar PC Client yazılımı ile birlikte kullanılabiliyor. www.wirofon.com sayfasındaki IPASS Client’ı laptop veya PC’ye indiren Wirofon kullanıcıları, dünyada 100 binin üzerinde iPass noktasında tek bir tıkla sağlayabildikleri bağlantı ile Wirofon client’ı çalıştırıp, kullanıcı adı ve parolayı girdikten sonra çağrı başlatmak için gerekli olan internet erişimine ücret ödemeden rahatlıkla ulaşabiliyor.

  Siz de bir an önce Wirofon abonesi olun, yurtdışında binlerce iPass noktasında Wirofon ile özgürce konuşmanın keyfini çıkarın.
  Ayrıntılı bilgi içn www.wirofon.com


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hangi Devlet Günümüze Daha Yakın Bir Tarihte Kurulmuştur
 3. Güneş Dünyamıza Şu Ankinden Daha Yakın Olsaydı Ne Olurdu
 4. Suyun İçindeki Nesneler Niçin Olduklarından Daha Yakın Görünür
 5. Ekvatora Yakın Yerde İklim Neden Daha Sıcaktır
 6. Ay ufka yakın olduğu zaman neden daha büyük görünür?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri