Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Turkcell Pratik Uygulaması Turkcell Pratik İnternete açılan kapı! Turkcell Pratik ile cep telefon unuzdan haber , hava durumu , finans piyasası gibi Güncel Bilgilere ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Turkcell Pratik Nedir, Turkcell Pratik Uygulaması

  Sponsorlu Bağlantılar
  Turkcell Pratik Uygulaması


  Turkcell Pratik
  İnternete açılan kapı!


  Turkcell Pratik ile cep telefonunuzdan haber, hava durumu, finans piyasası gibi Güncel Bilgilere, hattınızla ilgili birçok işlemi yapabildiğiniz İletişim Merkezine, yüzlerce video ve müziğin yer aldığı Eğlence ve telefonunuza uyumlu tüm uygulamaların bulunduğu Uygulama Dükkanları’na ulaşabilir, en popüler internet sitelerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

  Ücretlendirme;
  Uygulamayı indirmek tamamen ücretsiz olup, uygulama sayesinde telefonunuza indireceğiniz ücretli içerikler (oyun,video vb.), müşterimizin standart tarifesinden ücretlendirilir. İnternet paketine sahip müşterilerimizin kullanımı paketlerinden düşülür.
  Kullanım;
  Turkcell Pratik’I ücretsiz indirmek için tek yapmanız gereken PRATIK yazıp 2222’ye göndermektir.
  Uyumlu Telefonlar;
  Nokia: E72, 5730 XpressMusic, N86, 6710 Navigator, E75, E63, N79, N85, E71, E66, 5320 XpressMusic, 6220 classic, N78, N96, 6210 Navigator, N82, N95, E61i, E51, N81, 5700 XpressMusic, E65, N76, N93i, 6290, N95, N95 8GB, E50, N93, N73, N71, E61
  Sık Sorulanlar;
  Turkcell Pratik nedir?

  Turkcell Pratik, müşterilerimizin cep telefonlarından Güncel Bilgilere, İletişim Merkezine, Eğlence ve Uygulama Dükkanı’na ve popüler internet sitelerine kolaylıkla ulaşabileceği bir cep telefonu uygulamasıdır.
  Turkcell Pratik, Turkcell’in internete açılan kapısı ve hayatı kolaylaştıran uygulamaların tek bir çatı altında toplanmış halidir.
  Turkcell Pratik servisinin faydaları nelerdir?

  Cep telefonunuzdan güncel bilgilere, Turkcell hattınız ile ilgili bilgi alabileceğiniz ve işlemlerinizi yapabileceğiniz İletişim Merkezine erişebilir, Eğlence ve Uygulama Dükkanlarından içerik satın alabilir, internet sitelerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Uygulamayı çalıştırdığınızda size özel kampanya ve fırsat var ise, bir pop-up ile bu kampanyayı ve fırsatı görebileceksiniz.
  Turkcell Pratik nasıl kullanılır?

  2222’ye Pratik yazıp, kısa mesaj ile gönderilir, gelen cevap mesajındaki link tıklanarak uygulama indirilir. Uygulama çalıştırılarak hemen kullanılabilir.
  Bu servisi kimler kullanabilir?

  Turkcell Pratik’e uygun cep telefonu tüm Turkcell’liler kullanabilir.
  Servisi destekleyen cihaz modelleri nelerdir?

  www.turkcell.com.tr adresinden güncel listeye ulaşabilirsiniz.
  Nokia E72, 5730 XpressMusic, N86, 6710 Navigator, E75, E63, N79, N85, E71, E66, 5320 XpressMusic, 6220 classic, N78, N96, 6210 Navigator, N82, N95, E61i, E51, N81, 5700 XpressMusic, E65, N76, N93i, 6290, N95, N95 8GB, E50, N93, N73, N71, E61
  Nasıl abone olunur?

  Servisi kullanmak için aboneliğe gerek bulunmamaktadır.
  Servis ayarları nasıl yapılır?

  Turkcell Pratik uygulamasını kullanmak için herhangi bir ayar yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Uygulama, data bağlantısı için Turkcell WAP bağlantı noktasını kullanmaktadır. Telefonunuzda Turkcell Wap bağlantı noktası yok ise, 2222’ye WAP yazıp göndererek ayarların telefonunuza ücretsiz gelmesini sağlayabilirsiniz.
  Uygulama her çalıştırıldığında güncel bilgileri ve varsa uygulamadaki güncellemeleri otomatik olarak ücretsiz indirir ve günceller.
  Servis ücretlendirmesi nasıldır?

  Turkcell Pratik uygulamasını talep etmek, indirmek, telefonunuza yüklemek ve kullanmak ücretsizdir. Uygulama içerisinde ücretsiz olarak güncel bilgilere erişebilir, iletişim merkezinden hattınız ile ilgili bilgi alabilir ve işlem yapabilir, eğlence ve uygulama dükkanlarında gezebilirsiniz.
  Eğlence ve uygulama dükkanlarından ücretli içerik ve ücretli uygulama satın almak için içeriğin ve uygulamanın ücretini ödemeniz gerekir, bu ücret içeriğin ve uygulamanın detaylarını gördüğünüz ekranda size belirtilir, satın alırsanız faturanıza yansıtılır veya TL’lerinizden düşülür.
  Turkcell Pratik içerisinde yer alan kısa yollardan internet sayfalarına erişmeniz durumunda standart mobil internet tarifenizden ücretlenirsiniz, eğer mobil internet paketiniz var ise, kullanımınız mobil internet paketinizden düşülür.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Temizlik için pratik bilgiler, Eşyalarınızın temizliği için pratik bilgiler, Pratik ev bil
 3. Turkcell - İBB Trafik Uygulaması
 4. Turkcell Seyahat - Turkcell Seyahat Uygulaması
 5. Turkcell Pusula Uygulaması
 6. Turkcell Gizli Numara Engelleme - Turkcell Gizli Numaraları Nasıl Engelleyebilirim - Turkc
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri