Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Vodafon e Cep Aran Kazan Kampanyası hakkında bilgi Vodafon e Cep Aran Kazan Kampanyası nedir Vodafon e Cep Aran hakkında bilgi Vodafon e Cep Aran
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Vodafone Cep Aran Kazan Kampanyası

  Sponsorlu Bağlantılar
  Vodafone Cep Aran Kazan Kampanyası hakkında bilgi
  Vodafone Cep Aran Kazan Kampanyası nedir


  Vodafone Cep Aran hakkında bilgi

  Vodafone Cep Aran nasıl yapılır?

  Diğer operatörlerden ve sabit hatlardan arandığınız her 10 dakika, artık size bedava 50 kuruş kazandırıyor. Bu kampanya sayesinde ne kadar çok aranırsanız, o kadar çok kazanıyorsunuz! Üstelik kazandığınız cep liraları kullanmak için beklemenize gerek yok, toplamda 10 dakika arandığınızda hesabınıza anında 50 kuruş yükleniyor.

  Kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken ABONE yazıp, 7506'ya ücretsiz SMS göndermek ya da 7506'yı ücretsiz arayarak kayıt olmak.

  Kazandığınız hediye lira miktarını öğrenmek isterseniz BAKIYE yazıp, 7506'ya ücretsiz SMS gönderebilir ya da 7506'yı ücretsiz arayabilirsiniz.  Tüm Vodafone bireysel faturasız hat kullanan aboneler bu kampanyadan faydalanabilirler.
  Vodafone Cep Aran Kampanyası'na kayıtlı aboneler, diğer GSM operatörlerinden (yurt içi) ve sabit hatlardan aldıkları her 10 dakikalık çağrı karşılığında 50 kuruş kazanmaktadır.
  Diğer yönlerden alınan çağrı miktarı toplamda 10 dakikaya ulaştığında kazandıkları cep lira miktarı olan 50 kuruş, abonelerin hesaplarına otomatik olarak yüklenecektir.
  30 gün boyunca 10 dakikaya tamamlanmayan çağrılar karşılığında cep lira kazanılamayacaktır.
  Vodafone Cep Aran Kampanyası'ndan kalan liralar *123#4# tuşlayıp arama tuşuna basarak öğrenilebilmektedir.
  Kazanılan liralar 30 gün boyunca kullanılabilecek, kullanılmayan liralar ise diğer periyoda devretmeyip geçerliliğini yitirecektir.
  Kazanılan hediye liralar yurt dışı ve özel servisler hariç, abonelerin mevcut tarifeleri üzerinden, yurt içi Vodafone, Avea, Turkcell ve sabit hat yönlerine aramalarda kullanılabilecektir. SMS ve WAP gibi servislerde kullanılamayacaktır.
  Abonelerin tüm bu işlemleri yapabilmeleri için hatlarının "Aktif" durumda olması gerekmektedir. Hattın iptali durumunda promosyon silinecektir.
  Kazanılan promosyon liralar transfer edilemeyecektir.
  Kampanyaya sadece diğer abonelerden alınan çağrılar dahildir, anonslar ve sesli mesajlar dahil değildir.
  Kampanyadan kazanılan liralar,
  * Vodafone'da indirimli / ücretsiz konuşma şartlarını yerine getirmez,
  * Hediye lira veya SMS kazandırmaz,
  * Aktif kullanım ve bekleme sürelerini değiştirmez.
  Cep Aran Kampanyası kapsamında alınan çağrılar ve promosyonlar düzenli olarak izlenmekte olup, haksız çağrı alınarak promosyon kazanılması durumunda abonelik iptal edilecektir.
  Aboneler kazandıkları promosyon miktarını mesaj metnine "BAKIYE" yazıp 7506'ya ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da 7506'yı ücretsiz arayıp ilgili menüyü tuşlayıp öğrenebilirler.
  Kampanyaya katılım için gönderilen SMS ve yapılan sesli yanıt araması ücretsizdir.
  20 TL altında yükleme yapmış olan aboneler en fazla 6 TL hediye kazanabilmektedirler. 20 TL ve üzeri yükleme yapmış aboneler ise en fazla 20 TL hediye kazanabilmektedirler.
  Cep Aran Kampanyası kapsamında alınan çağrılar ve promosyonlar düzenli olarak izlenmekte olup, haksız çağrı alınarak promosyon kazanılması durumunda abonelik iptal edilmektedir. Ayrıca ücretsiz lira kazanmak amacıyla hattına doğru arama yapmaya zorlayacak olan kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olunmalıdır.
  Diğer yönlerden alınan 2 dakikalık çağrı karşılığında 20 kuruş kazanma imkanı 05.05.2018 tarihi itibari ile 3 dakikalık çağrı karşılığında 20 kuruş olarak değiştirilmiştir.
  Diğer yönlerden alınan 3 dakikalık çağrı karşılığında kazanılan 20 kuruş hediye cep lira kazanma imkanı 03.01.2018 tarihi itibariyle diğer yönlerden alınan 10 dakikalık arama karşılığında 50 kuruş cep lira kazanma şeklinde değiştirilmiştir.
  Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Vodafone Her Yöne Sms Kampanyası
 3. Vodafone Aran Kazan Nasıl Yapılır
 4. Gençlikte para kazan, kocalıkta kur kazan
 5. Vodafone 1 TL Cep Tlf Kampanyası, Vodafone 840
 6. Turkcell 3G Dizüstü Bilgisayar Kampanyası - Turkcell 3G Laptop Notebook Kampanyası
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri