Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Avea Turkcell Vodafon e Lira Transfer Avea ’da lira transfer – Avea ’da lira transfer nasıl yapılır – Turkcell ’de lira transfer - Turkcell ’de
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Avea Turkcell Vodafone Lira Transfer

  Sponsorlu Bağlantılar
  Avea Turkcell Vodafone Lira Transfer


  Avea’da lira transfer – Avea’da lira transfer nasıl yapılır – Turkcell’de lira transfer -Turkcell’de lira transfer nasıl yapılır – Vodafone’de lira transfer – Vodafone’de lira transferi nasıl yapılır – Lira transfer – Lira gondermek nasıl yapılır – Para transfer Nasıl Oluyor
  Lira devrine geçtik iyimi oldu kotumu oldu bilemiyorum ama daha önce buradaki kontor transferi yazımı değiştirmek istedim.Lira devrinde nasıl lira gonderecez nasıl lira isteyeceğiz bakalım bunlara.

  9235′i arayarak;
  9235′i cep telefonunuzdan ücretsiz arayarak herhangi bir Avea abonesinden lira isteyebilir ya da faturasız bir Avea hattına lira gönderebilirsiniz. İşleminiz başarılı olarak gerçekleştiğinde, 0,49 TL bedeliyle ücretlendirilirsiniz.
  SMS ile lira istemek ve göndermek;
  Lira İste
  Lira göndermesini istediğiniz kişinin numarasını yazın, bir boşluk bırakın, kaç lira istediğinizi yazın, 9233′e kısa mesajla yollayın. Karşınızdaki kabul ederse liralar cepte.
  Lira Gönder
  Lira göndermek istediğiniz kişinin numarasını yazın, bir boşluk bırakın, kaç lira göndermek istediğinizi yazın, 9235′e kısa mesajla yollayın.

  Karısık geldi direk kopyalıyorum.
  Lira transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde My Vodafone’dan yapabilirsiniz.
  Öncelikle, My Vodafone üyesiyseniz My Vodafone ‘a giriş yapmak için, www.vodafone.com.tr ana sayfada sağ üstte yer alan My Vodafone’a Giriş kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir.
  Bireysel kullanıcılar için menüde yer alan Lira Transfer linkini, Kurumsal kullanıcılar için menüde yer alan Faturasız Hat İşlemleri altında yer alan Lira Transfer linkini tıklayın.
  Faturasız Vodafone aboneleri, Lira Transfer İşlemini kullanarak, istedikleri başka bir faturasız hat sahibi Vodafone abonesine kolayca lira transferi yapabilir. Lira transferi yapmak için My Vodafone’a giriş yaparak transfer edilecek lira ve lira transferi yapılmak istenen abonenin cep telefonu numarası girilmesi yeterlidir.
  Faturasız aboneler ayrıca 7038′i arayarak diğer faturasız hatlı abonelerin cep telefonu numaralarına lira transferi yapabilirler.
  Bununla birlikte, hattın yasal sahibi VodafoneShop’lara başvurarak veya Müşteri Hizmetlerini arayarak da transfer işlemini gerçekleştirebilir.
  Eski sistem gibi
  Kredi transfer etmek için kredi göndermek istediğiniz telefon numarasını yazın, bir boşluk bırakarak transfer etmek istediğiniz kredi miktarını ekleyip 2277′ye kısa mesaj gönderin. 2064′ten gelen onay mesajını EVET yazarak yanıtlayın. Bu aşamada kredi transfer işleminiz gerçekleşecektir.
  KrediTransfer belli limitler doğrultusunda yapabilir;
  Yüklenilen Kredi Miktarı 5 10 15 20 30 50 95 180
  Kazanılan KrediTransfer 3 7 10 14 21 35 66 126
  .Tek seferde en az 1 TL, en fazla 14 TL kredi transfer edilebilir.
  .Faturalı hat kullanan aboneler ayda en fazla 95 TL transfer edebilir.
  .Faturasız hat kullanan abonelerin limitleri kredi yüklemelerine bağlı olarak değişecektir. Yüklenilen kredi miktarlarına göre tablodaki karşılıkları kadar KrediTransfer hakkı kazanıp, ayda en fazla 95 TL transfer edebilecekler.
  . Yeni Turkcell aboneleri ilk 5 ay içerisinde ayda en fazla 20 TL transfer edebilir.
  - 17 Aralık 2009 tarihinde tüm faturasız hat kullanıcılarına 50 TL transfer etme hakkı tanımlanmıştır, sonrasında kredi yükledikçe ve transfer ettikçe KrediTransfer hakları değişecektir.
  Kalan KrediTransfer limitini öğrenmek için KREDI yazıp 2277′ye gönderebilirsiniz

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Turkcell Lira Transfer Nasıl Yapılır
 3. Turkcell, Vodafone ve Avea da Kalan dakikamı nasıl öğrenebilirim
 4. Avea Lira Transfer - Avea Lira Transferi Nasıl Yapılır? Avea Lira Başkasına Gönderme
 5. Vodafone Lira Transferi – Para Transfer Nasıl Yapılır
 6. Avea Lira Gönderme - Avea Lira Gönderme Nasıl Yapılır - Avea Lira Yollama İşlemi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri