Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Vodafon e Numara Gizleme Cep telefon unuzun ekranında arandığınız numarayı görmenizi ve aradığınız telefon un ekranında kendi numaranızın , isteğinize bağlı olarak , görünmesini veya
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Vodafone Numara Gizleme

  Sponsorlu Bağlantılar
  Vodafone Numara Gizleme

  Cep telefonunuzun ekranında arandığınız numarayı görmenizi ve aradığınız telefonun ekranında kendi numaranızın, isteğinize bağlı olarak, görünmesini veya görünmemesini sağlar.

  Vodafone Numara Gizleme Servisi Vodafone'un, cep numarasını gösterme/saklama (CLIP/CLIR) hizmetidir.

  Cep telefonunuzun ekranında arandığınız numarayı görmenizi ve aradığınız telefonun ekranında kendi numaranızın, isteğinize bağlı olarak, görünmesini veya görünmemesini sağlar.

  CLIP özelliğiyle arandığınız numarayı cep telefonunuzun ekranında görebilirsiniz. CLIR özelliğiyle aradığınız cep telefonunun ekranında, numaranızın görünmesini isteyebilir ya da engelleyebilirsiniz. Bu isteğinizi Vodafone GSM abonelik sözleşmesi'ni doldururken ilgili bölümde ya da daha sonra Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni arayarak belirtebilirsiniz.

  Yaptığınız aramalarda numaranızın görünmesini istemiş olsanız bile, dilerseniz, aramak istediğiniz numaranın başına #31# yazarak, aradığınız kişinin yalnızca o defaya mahsus olarak numaranızı görmesini engelleyebilirsiniz.

  #31#0542212123457
  Yaptığınız aramalarda numaranızın görünmemesini istemiş olsanız bile, aramak istediğiniz numaranın başına *31# yazarak, aradığınız kişinin yalnızca o defaya mahsus olarak numaranızı görmesini sağlayabilirsiniz.

  *31#0542212123457
  Bazı cep telefonu markalarında CLIR servisi telefonun ayarlar menüsünden de açılıp kapanabildiğinden, ayrıca bir işlem yapmaya gerek yoktur.

  Vodafone Numara Gizleme Servisi nedir?
  Telefon numarasını gizleme/gösterme servisidir. "Clip" özelliğiyle sizi arayan numarayı cep telefonunuzun ekranında görebilir; "Clir" özelliğiyle aradığınız cep telefonunun ekranında numaranızın görünmesini isteyebilir ya da engelleyebilirsiniz
  Vodafone Numara Gizleme Servisi servisini nasıl kullanabilirim?
  Vodafone Numara Gizleme Servisi servisi tüm abonelerimize açıktır. Yaptığınız aramalarda numaranızın görünmesi veya görünmemesi ile ilgili talebinizi ise 444 0 542 Müşteri Hizmetleri'ni arayarak yapabilirsiniz.
  Örnek: #31#05423568975
  Yaptığınız aramalarda numaranızın görünmemesini istemiş olsanız bile aramak istediğiniz numaranın başına *31# yazarak, aradığınız kişinin yalnızca o defaya mahsus olarak numaranızı görmesini sağlayabilirsiniz.
  Örnek: *31#05423568975

  Bazı cep telefonu markalarında "Clir" servisi telefonun ayarlar menüsünden de açılıp kapanabildiğinden, ayrıca bir işlem yapmaya gerek yoktur. Vodafone Numara Gizleme Servisi servisinden tüm abonelerimiz ücretsiz olarak yararlanabilirler.

  Vodafone Numara Gizleme Servisi servisini kullandığımda nasıl ücretlendirilirim?
  Vodafone Numara Gizleme Servisi, tüm Vodafone abonelerinin ücretsiz yararlandığı bir servistir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Vodafone Gizli Numara Engelleme
 3. Vodafone Bilinmeyen Numara Engelleme
 4. Vodafone Özel Numara Engelleme
 5. Vodafone Numara Sorgulama - Vodafone Bilinmeyen Numaraları Öğrenme
 6. Turkcell Numara Gizleme - Turkcell Numara Gizleme Kodu - Turkcell'de Numara Nasıl Gizlenir
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Vodafone Numara Gizleme ile ilgili bilgiler için teşekkür ederim 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri