Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Vodafon e Bilinmeyen Numaralar Vodafon e , Turkcell , Avea ve Türk Telekom numaralarından 11842'yi arayarak , 24 saat b oyun ca dilediğiniz Vodafon e

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Vodafone Bilinmeyen Numaralar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Vodafone Bilinmeyen Numaralar

  Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11842'yi arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına ya da sizi arayan bir abonenin ad-soyad-şehir bilgilerine ulaşabilirsiniz.
  Daha önce serviste olan (542) 7042 000 nolu numaramız ilgili yönetmelik gereği kapatılmıştır. Diğer GSM bilinmeyen numaraları için cep telefonunuzdan direk 11832 numarasını arayarak Turkcell Bilinmeyen Numaralar servisine, 11855 numarasını arayarak Avea Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz.

  Türk Telekom bilinmeyen numaralar servine ulaşmak için cep telefonuzdan 11811 numarasını arayabilirsiniz.

  Vodafone aboneleri Bilinmeyen Numaralar Servisine, My Vodafone kullanıcı adı ve şifrelerini girerek ya da 7070'e kısa mesaj göndererek ulaşabilirler.

  Bunun için abone;
  - mesajına KIM yazar
  - bir karakter boşluk bırakır ya da * tuşlar
  - 10 haneli Vodafone gsm numarasını yazar
  - 7070'e gönderir.
  Sorgulanan abone bilgilerinin verilmesini kabul etmişse, talep yapan aboneye ilgili numaranın hangi isimle kayıtlı olduğu bilgisi kısa mesajla gönderilir.

  Telekomünikasyon Kurumu 20.12.2006 tarih ve 2006/DK-08/775 sayılı kararı gereğince, Bilinmeyen numaralar danışma hizmetine 31.03.2007 tarihinden itibaren sadece "11842" numarasından ulaşım sağlanacaktır.

  Bilinmeyen Numaralar Danışma Hizmeti vermek üzere Telekomünikasyon Kurumu tarafından yetkilendirilecek olan yeni firmaların beş haneli numaraları, bu numaralar hizmete girdiğinde ayrıca duyurulacaktır.
  Bilinmeyen Numaralar servisi nedir?
  "Bilinmeyen Numaralar" servisidir. Dilediğiniz bir Vodafone abonesinin telefon numarasını ya da sizi arayan bir Vodafone abonesinin kim olduğunu, cep telefonunuzdan 11842'yi arayarak (rehbere kayıtlı ise) öğrenebilirsiniz.

  Bilinmeyen Numaralar servisine yani rehbere numaramı kaydettirmek için ne yapmam gerekiyor?
  Telefon numaranızın 11842 "Bilinmeyen Numaralar" servisimiz tarafından verilmesi ya da verilmemesi yönündeki talebiniz için, talebiniz ile ilgili dilekçeniz ve kimliğiniz ile birlikte, size en yakın bir Vodafone Shop'a veya Vodafone Store'ne başvurabilir ya da My Vodafone'a üyeliğiniz mevcut ise talebinizi interaktif servislerden gerçekleştirebilirsiniz.

  Bilinmeyen Numaralar servisinden hangi bilgileri alabilirim?
  "Bilinmeyen Numaralar" servisi ile rehbere kayıt yaptırmış Vodafone abonelerinin cep telefonu numaralarını ve/veya isim-soyad bilgilerini alabilirsiniz.

  Bilinmeyen Numaralar servisini diğer telefonlardan arayabilir miyim?
  Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11842'yi arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına ya da sizi arayan bir abonenin ad-soyad-şehir bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca My Vodafone'dan da istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Vodafone'a kayıtlı tüm abone numaralarını Bilinmeyen Numaralar servisinden öğrenebilir miyim?
  Bilinmeyen Numaralar servisinden sadece rehbere kayıtlı olan numaralar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Vodafone Bilinmeyen Numaralar İnternetten Öğrenme
 3. Vodafone Bilinmeyen Numaralar İnternetten Sorgulama
 4. Turkcell bilinmeyen numaralar
 5. Vodafone Numara Sorgulama - Vodafone Bilinmeyen Numaraları Öğrenme
 6. Turcell Bilinmeyen Numaralar Numarası Kaç?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Vodafone Bilinmeyen Numaralar


  Telefonla Vodafone Bilinmeyen Numaraları Sorgulama:

  Günün her saatinde cep telefonunuzdan veya sabit hatlı telefonlardan 11842‘yi arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adresi ve şehrini belirterek numarasına ulaşılabilir, telefon numarası vererek o numaranın kime ait olduğu öğrenebilirsiniz.

  Kısa Mesajla Vodafone Bilinmeyen Numaraları Sorgulama:

  Bir Vodafone numarasının kime ait olduğunu bulmak için KIM yazdıktan sonra boşluk bırakın ya da * tuşlayın, kime ait olduğunu merak ettiğiniz numarayı yazın, 7070‘e kısa mesaj gönderin.

  Örnek: KIM 54******XX yaz, 7070‘e gönder.Internette Vodafone Bilinmeyen Numaraları Sorgulama:

  Vodafone web sitesinden My Vodafone kullanıcı adı ve şifresi ile girerek sorgulama yapabilirsiniz.
  Vodafone Bilinmeyen Numaralar Servisi Ücretlendirmesi:

  11842′ye yapılan aramaların dakika ücreti faturalı hat aboneleri için 0,56 YTL’dir. (KDV dahil, ÖİV hariçtir.) 11842′ye yapılan aramaların dakika ücreti faturasız hat aboneleri için 9 saniyede 1 kontör’dür.

  Vodafone Bilinmeyen Numaraları kısa mesajla sorgulama ücreti ise, faturalı hatlar için 2 standart SMS,
  Kontörlü hatlar için 4 kontör, Hesabını Bilen Tarife için 0,50 YTL(KDV ve ÖİV dahil)’dir. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri